Randka w domu i jej organizacja

Miłość i randki, to jeden ze sposobów na to, aby zarobić w miarę dobre pieniądze w sieci. Portali randkowych jest co prawda sporo, jednak ogromne zapotrzebowanie na poszukiwanie bratni duszy online, sprawia, że randki online, stały się bardzo popularne i jednocześnie wyjątkowo dochodowe.

Kiedy zrobimy sobie ranking portali randkowych i porównamy go z tym, co miało miejsce kilka lub kilkanaście lat temu, zobaczymy, że dziś, duzi gracz, to portale, które zaczynały od małych projektów, obecnie natomiast są pionierami i jednocześnie największymi portalami randkowymi.

Portal – randkowy, co powinien mieć

Oczywistym jest, że najlepszy portal randkowy powinien mieć przede wszystkim użytkowników. Im większa ich liczba, tym łatwiej jest znaleźć chętnych na skorzystanie z portalu. Dobry portal randkowy, powinien cechować się więc przejrzystym i odpowiednim designem, tak aby był przyjazny dla użytkownika. Ponadto, duża ilość użytkowników, powinna posiadać:

– możliwość łatwego i szybkiego filtrowania potencjalnych użytkowników pasujących do opisu,

– mieć możliwość dopasowania innego użytkownika,

– dodania lub zablokowania zdjęć,

– wykorzystania materiałów, jak filmy czy też zdjęcia lub specjalnych materiałów z social mediów.

Zastępstwo za social media

Zapytacie, po co dziś komu portal randkowy, skoro przecież mamy możliwość wykorzystywać social media, które dają nam te same jak nie lepsze warunki do randkowania i spotykania się? Tymczasem, niewiele osób zdaje sobie sprawę, że randki online, często wiążą się z anonimowością. Wiele osób, szuka tam nie tyle partnera, co kochanka czy też po prostu zwykłego skoku w bok. Na każdym etapie, bez względu na to, czy jest to początek czy też długotrwała działalność serwisu, należy przyłożyć bardzo duży nacisk na tak zwaną całkowitą anonimowość i dyskrecję użytkowników portali randkowych. Jest to niezwykle ważne, głównie dlatego, że tego właśnie oczekują użytkownicy tego typu portali. Im ciszej będzie o takim portalu, tym wbrew pozorom dla przeciętnego użytkownika – lepiej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz